Kotva - symbol naděje
Znak českého Junáka
Shánění finančních prostředků a materiálního vybavení pro náš oddíl je jednou z velmi důležitých činností. Děkujeme všem, kteří nám ač tak či tak pomáháte v našem úsilí při výchově fyzicky a morálně zdatné mládeže !!!

Město KARVINÁ

Naši činnost finančně podporuje statutární město Karviná. Děkujeme

Jaroslav Prymus - MIX

Jeden z prvních vedoucích naší osmičky, nadále podporuje naši činnost a to jak materiálně, tak finančně.

Tví Hraničáři Ti děkují Jaringu.

Albi Česká republika, a.s.

Společnost Albi je jedním z největších českých výrobců a prodejců přání do obálky, personifikovaných dárků, balicího sortimentu a společenských her.

Mikov, s. r. o.

Mikov s.r.o. je dlouhodobým a světově uznávaným výrobcem širokého sortimentu nožů a kancelářských potřeb.Své výrobky dodává do obchodní sítě nejen v ČR, ale i do celé Evropy, USA. a Ruska

ALB FORMING, s. r. o.

Společnost ALB FORMING vznikla v roce 1992, jako ryze česká společnost. V roce 1993 získala závod na výrobu kuchyňského nádobí. Tradice výroby je zde již od roku 1925.

MINDOK, s. r. o.

MINDOK s.r.o. je vydavatelství moderních společenských her pro děti i dospělé, například Carcassonne, Černé historky, řada SMART games a mnoho dalších

Nadace OKD

Díky programu Nadace OKD s názvem Srdcovka mohou požádat zaměstnanci společnosti OKD a jejích dodavatelských firem i dalších dárců Nadace OKD o finanční podporu organizacím na jejich činnost.

Moravskoslezský kraj

Naši činnost podporuje Moravskoslezský kraj, kterému tímto velice děkujeme. Náš kraj nám zajistil finanční pokrytí skautské akce "3 jezy", která se tradičně koná na konci září v Praze.